VIDEO| Róbert Mak pomohol pekným gólom k postupu PAOK-u

 

K postupu PAOK Solún do play off Európskej ligy prispel pekným gólom slovenský reprezentant Róbert Mak , keď v odvete 3. predkola zvíťazil jeho tím nad ukrajinským Olimpikom Doneck 2:0.

V play off si nezahrá slovenský brankár v službách Lechu Poznaň Matúš Putnocký, v odvete jeho tím remizoval s Utrechtom 2:2.

Róbert Mak - gól v zápase PAOK Solún - Olimpik Doneck 2:0​

"Som veľmi rád, že som skóroval. Bol to nádherný pocit vidieť rozradostnených priaznivcov PAOK-u. Samozrejme teším sa z gólu, no najdôležitejšie bolo naše víťazstvo a postup," povedal Mak pre svoju oficiálnu stránku.

Napriek radosti z postupu zdôraznil, že po druhom góle jeho tím zbytočne poľavil. "Musíme si povedať aj to, že po zmene strán pri našom dvojgólovom vedení sme nehrali dobre. Musíme sa zlepšiť. Máme na to dva týždne, aby sme v ďalšom stretnutí hrali lepšie," dodal.

Postup do play off si zabezpečil aj Fenerbahce Istanbul, v odvete remizoval so Sturmom Graz 1:1. Za istanbulský tím odohral celý zápas slovenský obranca Martin Škrtel, jeho krajan Miroslav Stoch strávil duel na lavičke náhradníkov. Ďalej naopak nejde CS Fola Esch v zostave so slovenským zadákom Petrom Chrappanom, v 3. predkole bol nad ich sily Östersunds FK (0:1 a 1:2).

TASR, Foto: @PAOK_FC

 

Tagy: 
 

Pohled do hlavy Josého Mourinha