VIDEO| Ondrej Duda si otvoril strelecký účet v Bundeslige, skóroval proti Bayernu

Slovenský reprezentant Ondrej Duda si otvoril strelecký účet v nemeckej Bundeslige.

22-ročný stredopoliar nastúpil v základnej zostavy Herthy na domáci zápas proti Bayernu Mníchov. Hostia viedli na začiatku druhého polčasu už 2-0 po góloch Hummelsa a Lewandowského, ale v 51. minúte Duda znížil na rozdiel jedného gólu, o šesť minút neskôr vyrovnával na konečných 2-2 Salomon Kalou.

Ondrej Duda hral do 75. minúty, ďalší slovenský futbalista Peter Pekarík bol len na lavičke náhradníkov a do zápasu nezasiahol.

"Na prvý gól v drese Herthy v súťažnom zápase som čakal rok, no mám z neho obrovskú radosť, veď pomohol nášmu tímu k remíze s Bayernom. Keby som nevyužil túto šancu, veľmi by som si to vyčítal," povedal Duda pre klubovú televíziu Herthy.

HERTHA BERLÍN - BAYERN MNÍCHOV 2:2 (0:1)
Góly: 51. Duda, 57. Kalou - 10. Hummels, 49. Lewandowski