VIDEO| Kuckov gól nestačil, Trabzon zahodil trojgólové vedenie a prehral

Futbalisti Trabzonsporu prehrali v 6. kole tureckej Super Lig doma s Alanyasporom 3:4.

Domáci pritom ešte na konci prvého polčasu viedli 3:0. V 10. minúte otváral skóre slovenský reprezentant Juraj Kucka.

Ďalšie dva góly Trabzonsporu pridal Burak Yilmaz. Nevídaný obrat hostí odštartoval v poslednej minúte prvého polčasu Brazílčan Vagner Love, v 55. minúte znížil na rozdiel jedného gólu Junior Fernandes. V 68. a 82. minúte mal Alanyaspor možnosť kopať dve penalty, ktoré premenil Vagner Love a zavŕšil svoj hetrik a triumf Alanyasporu.

Okrem Kucku odohral celý zápas aj jeho krajan a reprezentačný spoluhráč Ján Ďurica. Ďalší Slováci Matúš Bero s Tomášom Hubočanom sedeli na lavičke náhradníkov Trabzonsporu.